gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Изградба на пешачки мост на р.Треска

PDF Печати Е-пошта

Напишано од scytalemk

Испратено на 29 Мај 2017

Сподели

Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Мај 2017
П В С Ч П С Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Посетители

Денес72
Вчера91
Седмица72
Месец2416
Вкупно98329

од 4.11.2010 год.