gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Замена на покривот на општинската зграда

PDF Печати Е-пошта

Напишано од scytalemk

Испратено на 19 Јули 2018

Сподели

Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Јули 2018
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Посетители

Денес10
Вчера60
Седмица212
Месец994
Вкупно131941

од 4.11.2010 год.