gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Објава бр.19 за отуѓување на градежно земјиште

PDF Печати Е-пошта

Напишано од Општина

Испратено на 13 Ноември 2018

Сподели

Објава бр.19/2015

за отуѓување на градежно земјиште сопственост на Република Македонија по пат на електронско јавно надавање во Општина Македонски Брод

Комплетната Објава можете да ја погледнете и превземете ТУКА.

Аплицирањето се врши електронски на следната веб страна https://www.gradezno-zemjiste.mk 

Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Ноември 2014
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Посетители

Денес0
Вчера66
Седмица66
Месец827
Вкупно138685

од 4.11.2010 год.