gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Извештај од спроведена акција „Македонија без отпад 2015“

PDF Печати Е-пошта

Напишано од Општина

Испратено на 23 Ноември 2017

Сподели

" alt="


">


Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Ноември 2017
П В С Ч П С Н
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Посетители

Денес47
Вчера81
Седмица275
Месец2059
Вкупно113070

од 4.11.2010 год.