gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Објава број 22/2016 за отуѓување на градежно земјиште

PDF Печати Е-пошта

Напишано од Општина

Испратено на 27 Мај 2018

Сподели

Објава број 22/2016

за отуѓување на градежно земјиште сопственост на Република Македонија по пат на електронско јавно надавање во Општина Македонски Брод

Комплетната Објава можете да ја погледнете и превземете ТУКА.

Аплицирањето се врши електронски на следната веб страна: http://www.gradezno-zemjiste.mk

Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Мај 2018
П В С Ч П С Н
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Посетители

Денес33
Вчера65
Седмица606
Месец2238
Вкупно128873

од 4.11.2010 год.