gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Објава број 23/16 за отуѓување на градежно земјиште

PDF Печати Е-пошта

Напишано од Општина

Испратено на 15 Декември 2017

Сподели

ОБЈАВА бр.23/16

за отуѓување на градежно земјиште сопственост на Република Македонија по пат на електронско јавно надавање во Општина Македонски Брод

Комплетната Објава можете да ја погледнете и превземете ТУКА.

Аплицирањето се врши електронски на следната веб страна http://www.gradezno-zemjiste.mk/

Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Декември 2017
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Посетители

Денес10
Вчера103
Седмица376
Месец1487
Вкупно115160

од 4.11.2010 год.