gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Објава за издадена Нацрт Б-интегрирана еколошка дозвола

PDF Печати Е-пошта

Напишано од Општина

Испратено на 26 Јули 2017

Сподели

Општина Македонски Брод објавува дека е издадена Нацрт Б-интегрирана еколошка дозвола за фирмата ДОО ЕУРО Јани Коп.Објавата можете да ја погледнете и превземете ТУКА.

Сподели

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Јули 2017
П В С Ч П С Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Посетители

Денес21
Вчера92
Седмица204
Месец2363
Вкупно102907

од 4.11.2010 год.