gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
141 Асфалтирање на улици Општина 13148
142 Поставување на камен-темелник на спортската сала Општина 12806
143 BBC светски сервис објави текст за верски објект во Македонски Брод Општина 13783
144 Пуштен е во употреба Плоштадот Општина 13323
145 Уредување на централно градско подрачје scytalemk 13720
146 Асфалтирање во населбата Лоштица scytalemk 14780
147 Изградба на пешачки мост на р.Треска scytalemk 15117
148 Замена на покривот на општинската зграда scytalemk 14779
149 Посета на Министерот за локална самоуправа scytalemk 15978
150 Интервју со градоначалникот scytalemk 15794
151 BBC на македонски објави текст за Македонски Брод Општина 13746

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Септември 2018
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Посетители

Денес5
Вчера52
Седмица236
Месец1091
Вкупно135849

од 4.11.2010 год.