gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
21 Конкурс за најубаво украсен новогодишен двор Општина 5374
22 Јавен увид по Нацрт Извештај за стратегиска оценка на животната средина по Нацрт Регионалниот план за управување со отпад за Југозападниот регион Општина 5574
23 Објава на Барање за Б-интегрирана еколошка дозвола од Хаби градба Општина 5424
24 Објава број 23/16 за отуѓување на градежно земјиште Општина 5888
25 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП ИПА инвестициски грантови Општина 6342
26 Отворен повик број 01/2016 Општина 6819
27 Посета на најмалите на општината Општина 6799
28 Известување Општина 6590
29 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП Општина 6361
30 Известување Општина 6044
31 Соопштение Општина 5737
32 Објава број 22/2016 за отуѓување на градежно земјиште Општина 6543
33 Одлука за спроведување на стратегиска оцена Општина 5793
34 Одлука за спроведување на стратегиска оцена Општина 5965
35 Оглас за распределба на возни редови по превозници Општина 5984
36 Известување Општина 6004
37 Објава број 21/2015 за отуѓување на градежно земјиште Општина 6583
38 Одржана петтата форумска сесија Општина 6236
39 Повик за новогодишно украсување на дворовите во пресрет на новата 2016 година Општина 6363
40 Извештај од четвртата форумска сесија Општина 6242

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Септември 2018
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Посетители

Денес5
Вчера52
Седмица236
Месец1091
Вкупно135849

од 4.11.2010 год.