gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
41 Покана за учество во Програмата „Форуми во заедницата“ Општина 5757
42 Обележување на хоризонтална сообраќајна сигнализација Општина 5787
43 Реализација на три инфраструктурни проекти Општина 5932
44 Уредување на споменикот на природата Белешничка река за развој на еко туризмот Општина 6158
45 Оглас за избор на ко-модератор Општина 5850
46 Втор слој на асфалт на крак од ул.„Маршал Тито“ Општина 6087
47 Нова униформа на Територијалната противпожарна единица Општина 6014
48 Пробивање на улици во туристичка населба Близанско,Здуње и Белица Општина 6447
49 Објава за електронски отпад Општина 6156
50 Изградба на тениско игралиште Општина 5808
51 Соопштение од Центарот за јавно здравје - Прилеп Општина 6477
52 Објава бр.19 за отуѓување на градежно земјиште Општина 7948
53 Известување за правните и физичките лица кои користат јавни површини пред деловни објекти Општина 7145
54 Велигденска честитка Општина 6809
55 Известување Општина 9537
56 Објава бр.18/2015 за отуѓување на градежно земјиште Општина 2660
57 Известување за Новогодишно украсување на дворови Општина 7612
58 СРЕЌНА НОВА ГОДИНА Општина 7873
59 Повик за новогодишно украсување Општина 7905
60 Јавен повик Општина 8535

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Јули 2018
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Посетители

Денес35
Вчера56
Седмица293
Месец1075
Вкупно132022

од 4.11.2010 год.