gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
61 Изградба на локален пат од населено место Самоков до населено место Ковач Општина 7122
62 Оглас за распределба на возни редови по превозници Општина 6213
63 Новогодишна и божиќна честитка Општина 5987
64 Свечено пуштање во употреба на патот до с.Требовље Општина 6867
65 Хуманитарна акција „Подадената рака може многу да значи“ Општина 5352
66 Репортажа на МТВ за повеќерелигиозниот храм во нашето место Општина 5834
67 Прв самостоен буџетски форум во Општина Македонски Брод Општина 5460
68 Одржана манифестацијата „Костенијада“ - 22.11.2013 година Општина 6333
69 Посета на македонски градоначалници на Хрватска,Словенија и Италија Општина 5304
70 Објава бр.10 за отуѓување на градежно земјиште Општина 6004
71 Репортажа на МТВ за градежните зафати во Македонски Брод Општина 5571
72 Објава за отуѓување на градежно земјиште Општина 5881
73 Посета на американскиот амбасадор во Република Македонија на Општина Македонски Брод Општина 5845
74 Пуштен во употреба мост кај с.Долно Зркле Општина 5738
75 Пуштање во употреба на мост кај с.Могилец Општина 5530
76 Објава за Нацрт дозвола Општина 5709
77 Известување Општина 5415
78 Извештај од спроведена акција „Македонија без отпад 2013“ Општина 5975
79 Одржан Хепенинг во рамките на проектот „Безбедни училишта - хармонична средина“ Општина 5570
80 Асфалтирање на патот за с.Долно Крушје Општина 5612

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Октомври 2017
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Посетители

Денес47
Вчера108
Седмица643
Месец1786
Вкупно110160

од 4.11.2010 год.