gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Вести


Филтер по Наслови     Прикажи # 
# Наслов на артиклот Автор Кликови
1 Отчет на Градоначалникот на Општина Македонски Брод за реализирани проекти за период 2013-2017 година Општина 723
2 Соопштение Општина 1334
3 ОБЈАВА Општина 1840
4 Објава за издадена Нацрт Б-интегрирана еколошка дозвола Општина 1931
5 Објава за издадена Б-интегрирана еколошка дозвола Општина 2207
6 Објава на Нацрт - Б интегрирана еколошка дозвола Општина 2249
7 Објава на Барање за Б-ИСКЗ Општина 2340
8 Оглас за распределба на возни редови по превозници Општина 612
9 Известување Општина 2388
10 Конкурс за најубаво украсен новогодишен двор Општина 2538
11 Јавен увид по Нацрт Извештај за стратегиска оценка на животната средина по Нацрт Регионалниот план за управување со отпад за Југозападниот регион Општина 2619
12 Објава на Барање за Б-интегрирана еколошка дозвола од Хаби градба Општина 2492
13 Објава број 23/16 за отуѓување на градежно земјиште Општина 2865
14 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП ИПА инвестициски грантови Општина 3591
15 Отворен повик број 01/2016 Општина 3780
16 Посета на најмалите на општината Општина 3842
17 Известување Општина 3761
18 Проект за подобрување на општински услуги - МСИП Општина 3543
19 Известување Општина 3309
20 Соопштение Општина 3324

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Октомври 2017
П В С Ч П С Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Посетители

Денес39
Вчера108
Седмица635
Месец1778
Вкупно110152

од 4.11.2010 год.