gototopgototop
  1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Општина Македонски Брод

Контакт
Address:

Ул. "7-ми Септември" бр. 4

Р. Македонија

6530


Telephone:
00389-45-274-810
Fax:
00389-45-274-810
Mobile Phone:
00389-71-223-699
Information:
е-пошта: mak_brod@yahoo.com

Превземи ги информациите како vCard

Најново видео

   
Снимка од пуштањето во употреба на мост во близина на село Могилец.

Facebook Фан страна

Календар на настани

Декември 2017
П В С Ч П С Н
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Посетители

Денес32
Вчера96
Седмица494
Месец1605
Вкупно115278

од 4.11.2010 год.